Трик на Маями Делфини: Гледайте Мат Хак, Джейсън Сандърс използва фалшив гол на полето за подаване на пауза срещу Орли

трикът на маями с делфини включва матов хак Джейсън Сандърс TDДелфините от Маями изпълниха страхотен трик за тъчдаун в играта си срещу Орлите. Кредит за снимка: NFL на FOX

Делфините в Маями намират нови начини да спечелят, включително да посегнат към торбата си с трикове.

В неделния мач срещу Филаделфия Игълс, трик на Маями Делфини може да е бил необходимата искра в третата победа за сезона им. Той включваше играча и кикър, свързващ се при подаване на тъчдаун чрез фалшива игра на голове.

7 смъртоносни грехове сезон 5 дата на издаване

В победата с 37-31 в неделя над „орлите“ отборът на домакините се справи два пъти, когато се изправи срещу четвърти надолу ситуации. При втория от тези опити те се нагласиха да изритат трите точки, тъй като бяха в обсега.

В крайна сметка обаче това беше фалшив гол на полето. Маями се измести от полевата формация, позволявайки на играча Мат Хаак да хвърли TD пас. Получателят беше не друг, а ритникът Джейсън Сандърс, който направи невероятен улов, за да даде на Делфините шест точки.

Уволнен Сандърс също ретуита видеоклипа с най-важните клипове на NFL в Twitter, както и неговият екип.

'Така че това е играчът / притежателят на ритник за тъчдаун на Делфините', обяви един от коментаторите на играта.

пълна метална паника невидима победа дата на издаване

„Никога не съм виждал това ... О, Боже, каква много готина игра“, възкликна колегата му, като кредитира треньора Брайън Флорес за умен играч на специални отбори.

Икони на полето за коментари SVG Използва се за икони за харесване, споделяне, коментар и реакция

Още през 2017 г. Хаак имаше един кратък опит с Делфините, но тогава беше прихванат. Сега той е 1 за 2 с TD в кариерата си като QB за Маями. Екипите вече ще бъдат в пълна готовност, когато той е на терена в тези ситуации.

Тази трик игра помогна на Маями Делфините да спечелят 14-13 преднина през първото полувреме. В крайна сметка те биха добавили още точки към таблото през второто полувреме зад енергични екипни усилия в Маями.

Фицпатрик, Делфините печелят трета игра за сезона

Играта в неделя не се свеждаше само до измама за отбора на домакините. Редовен стартиращ куотърбек Райън Фицпатрик хвърли 27 за 39 изпълнения за 365 ярда и три тъчдауна, за да помогне на каузата на Делфините.

Другият преминаващ TD дойде благодарение на забавната игра на трикове на Haack. Патрик Лейрд добави първата си кариера с бърз тъчдаун, а Делфините победиха Орлите с 23-10 през второто полувреме.

Между другото, Сандърс не беше приключил с резултата след акробатичния си улов по-рано. Той също се върна на нормалното си място и ритна гол на полето, за да помогне на отбора си да осигури преднината през второто полувреме за победата.

Междувременно 'Филаделфия Ийгълс' падна до 5-7 със загубата. Карсън Венц направи опит за последно второ подаване на „Здравей Мери“ до крайната зона, но магията не беше там за него.

Прихващане на Делфините официално приключи играта и даде основание на Маями да отпразнува третата си победа за този сезон 2019-20.